1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
gogi69
Последна активност:
8 март 2014 во 18:19
Зачленет на:
8 март 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
17 мај 1994 (Возраст: 24)

Сподели:

gogi69

Нов член, Машки, 24

gogi69 последен пат беше виден/а како:
8 март 2014