1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
gjorgi.stefanov
Последна активност:
20 јануари 2018 во 18:30
Зачленет на:
3 декември 2017
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
11
Роденден:
9 декември 1976 (Возраст: 41)

Сподели:

gjorgi.stefanov

Полноправен Член, 41

gjorgi.stefanov последен пат беше виден/а како:
20 јануари 2018 во 18:30