1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
freak
Последна активност:
10 февруари 2014 во 20:21
Зачленет на:
18 јуни 2012
Мислења:
190
Допаѓања:
120
Поени од трофеи:
43
Пол:
Женски
Роденден:
13 јануари 1997 (Возраст: 21)
Локација:
Битола

Сподели:

freak

Активен Член, Женски, 21, од Битола

“Not all of us can do great things. But we can do small things with great love.” 31 јули 2012

freak последен пат беше виден/а како:
10 февруари 2014