1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од FemmeFatale

 1. 10
  Доделено: 30 октомври 2017

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 2. 2
  Доделено: 5 октомври 2017

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 3. 1
  Доделено: 5 октомври 2017

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.