1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Скорешната активност на FemmeFatale

 1. FemmeFatale одговори на темата Законот на привлекување.

  Инчуле е тип на човек што не сака да учи нови работи, го прифаќа како валидно тоа што ја научиле во школо, се' друго е лага. Не вреди...

  9 декември 2017 во 00:11
 2. FemmeFatale одговори на темата Законот на привлекување.

  @incule зошто не одвоиш саат време да го погледнеш филмот, види за што се работи. Првпат читам низ интернет просториве некој толку да се...

  8 декември 2017 во 18:40
 3. На FemmeFatale му/ѝ се допаѓа мислењето на Ѕвездичка во темата Законот на привлекување.

  Знаат сите, изгледа само ти не знаеш или не ти работи потсвеста.:^):zelen(star).

  8 декември 2017 во 18:18
 4. На FemmeFatale му/ѝ се допаѓа мислењето на Radoznala1 во темата Законот на привлекување.

  Даааа даааа браво

  8 декември 2017 во 00:20
 5. FemmeFatale одговори на темата Законот на привлекување.

  Повели линк од книгата, ама на англиски. (think) @Radoznala1 Погледни го линкот и кажи ми дали е 100% таа. Ќе ја прочитам и јас. ;)...

  7 декември 2017 во 23:46
 6. На FemmeFatale му/ѝ се допаѓа мислењето на Radoznala1 во темата Законот на привлекување.

  Аа не ,никако ! Епа благодарение на старите мисли што си ги имала си имала веројатно комплициран живот но тоа можеш да го промениш со 30...

  6 декември 2017 во 21:48
 7. FemmeFatale одговори на темата Законот на привлекување.

  Њуејџејке не беше напишано во саркастична смисла. Погрешно си сфатила. :kafe

  6 декември 2017 во 02:29
 8. FemmeFatale одговори на темата Законот на привлекување.

  [IMG] @Radoznala1 Њуејџерке. :D Што мислиш за Vusual Board? Дали имаш креирано?

  6 декември 2017 во 01:47
 9. На FemmeFatale му/ѝ се допаѓа мислењето на Radoznala1 во темата Законот на привлекување.

  со помош на ова привлеков пари и совршен дечко [MEDIA] Додека не добиете нешто не се откажувајте никако,но слушајте ја душата односно...

  6 декември 2017 во 01:32
 10. FemmeFatale одговори на темата Законот на привлекување.

  Сигурно си на некој приватен факултет затоа не учите.|-( :patos Еве една добра статија поврзана со ова....

  5 декември 2017 во 05:31