1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
FemmeFatale
Последна активност:
12 декември 2017 во 04:26
Зачленет на:
5 октомври 2017
Мислења:
25
Допаѓања:
36
Поени од трофеи:
13
Пол:
Женски

Сподели:

FemmeFatale

Полноправен Член, Женски

I’ve never considered myself a femme fatale as I’ve never seduced anyone and ruined their lives. At least as far as I know. 5 октомври 2017

FemmeFatale последен пат беше виден/а како:
12 декември 2017 во 04:26