1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Delta
Последна активност:
15 декември 2013 во 13:01
Зачленет на:
15 декември 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
17 мај 1995 (Возраст: 23)

Сподели:

Delta

Нов член, Машки, 23

Delta последен пат беше виден/а како:
15 декември 2013