1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Dean
Последна активност:
23 февруари 2012 во 13:09
Зачленет на:
19 февруари 2012
Мислења:
7
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
7 декември 1994 (Возраст: 23)

Сподели:

Dean

Нов член, Машки, 23

Dean последен пат беше виден/а како:
23 февруари 2012