1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Davy Jones
Последна активност:
20 јануари 2014 во 15:07
Зачленет на:
4 јануари 2014
Мислења:
7
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
17 мај 2000 (Возраст: 18)

Сподели:

Davy Jones

Нов член, Машки, 18

опасно е да си опасен у опасни ситуации 4 јануари 2014

Davy Jones последен пат беше виден/а како:
20 јануари 2014