1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
DARko4
Последна активност:
18 февруари 2012 во 18:38
Зачленет на:
18 февруари 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
17 мај 1993 (Возраст: 25)

Сподели:

DARko4

Нов член, Машки, 25

DARko4 последен пат беше виден/а како:
18 февруари 2012