1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Dark0
Последна активност:
13 август 2012 во 22:19
Зачленет на:
15 мај 2012
Мислења:
9
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
17 мај 1992 (Возраст: 26)

Сподели:

Dark0

Нов член, Машки, 26

Dark0 последен пат беше виден/а како:
13 август 2012