1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Dareto
Последна активност:
8 февруари 2016 во 19:16
Зачленет на:
8 февруари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
13 март 1992 (Возраст: 26)
Локација:
Stip
Професија:
Informaticar

Сподели:

Dareto

Нов член, Машки, 26, од Stip

Sega znam deka nisto ne znam 8 февруари 2016

Dareto последен пат беше виден/а како:
8 февруари 2016