1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
CRNO I BELO
Последна активност:
10 јануари 2018 во 09:44
Зачленет на:
9 јануари 2018
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Роденден:
6 мај 1985 (Возраст: 33)

Сподели:

CRNO I BELO

Нов член, 33

CRNO I BELO последен пат беше виден/а како:
10 јануари 2018