1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ckckckck
Последна активност:
12 јануари 2014 во 00:20
Зачленет на:
12 јануари 2014
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
14 јануари 1987 (Возраст: 31)
Локација:
Prdejci, Gevgelija, Macedonia

Сподели:

ckckckck

Нов член, Машки, 31, од Prdejci, Gevgelija, Macedonia

jas sum filippp 12 јануари 2014

ckckckck последен пат беше виден/а како:
12 јануари 2014