1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Capaaa
Последна активност:
31 март 2018 во 23:24
Зачленет на:
31 март 2018
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
1

Следачи 1

Роденден:
5 мај 2000 (Возраст: 19)

Сподели:

Capaaa

Нов член, 19

Zdravooo jas sum nova tuka. Se nadevam deka mnogu kje se zabavuvame i kje si pomagame.❤ 31 март 2018

Capaaa последен пат беше виден/а како:
31 март 2018