1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Bubio
Последна активност:
11 февруари 2015 во 16:10
Зачленет на:
11 февруари 2015
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
17 април 1993 (Возраст: 25)

Сподели:

Bubio

Нов член, Машки, 25

Bubio последен пат беше виден/а како:
11 февруари 2015