1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од Stojne

 1. 15
  Доделено: 22 февруари 2019

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 2. 400
  Доделено: 28 јануари 2019

  Член повеќе од четири години

  Честитки! Ти беа доделени 400 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од четири години.

 3. 300
  Доделено: 31 јануари 2018

  Член повеќе од три години

  Честитки! Ти беа доделени 300 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од три години.

 4. 10
  Доделено: 11 јуни 2017

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 5. 10
  Доделено: 31 мај 2017

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 6. 200
  Доделено: 29 јануари 2017

  Член повеќе од две години

  Честитки! Ти беа доделени 200 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од две години.

 7. 10
  Доделено: 21 јуни 2016

  Среќен роденден!

  Среќен роденден! Додадовме на твојот профил 10 поени од трофеи.

 8. 100
  Доделено: 30 јануари 2016

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 9. 5
  Доделено: 25 август 2015

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 10. 2
  Доделено: 4 февруари 2015

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 11. 1
  Доделено: 2 февруари 2015

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.