1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
bla bla
Последна активност:
18 јули 2012 во 20:54
Зачленет на:
3 јули 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Роденден:
декември 7

Сподели:

bla bla

Нов член

Оној што ти забива нож во грб, добро знае дека во срцето не би имал никаква шанса! 4 јули 2012

bla bla последен пат беше виден/а како:
18 јули 2012