1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
bdragi
Последна активност:
18 јули 2019 во 07:49
Зачленет на:
28 јануари 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
3 мај 1977 (Возраст: 42)

Сподели:

bdragi

Полноправен Член, 42

bdragi последен пат беше виден/а како:
18 јули 2019 во 07:49