1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
BaceE
Последна активност:
25 декември 2017 во 21:23
Зачленет на:
26 октомври 2017
Мислења:
17
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
март 22

Сподели:

BaceE

Нов член, Женски

Почнав да пишувам дневник уште во 2015г, за секоја година по еден дневник не знам како почна за да го пишувам. 26 октомври 2017

BaceE последен пат беше виден/а како:
25 декември 2017