1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Artur
Последна активност:
9 мај 2019 во 16:23
Зачленет на:
23 април 2019
Мислења:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
16 август 1996 (Возраст: 22)

Сподели:

Artur

Нов член, Машки, 22

Artur последен пат беше виден/а како:
9 мај 2019