1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Angelovski S.
Последна активност:
15 октомври 2013 во 15:51
Зачленет на:
13 октомври 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
19 јуни 1970 (Возраст: 47)
Локација:
Kandahar, Afghanistan
Професија:
Cargo Document Specialist

Сподели:

Angelovski S.

Нов член, Машки, 47, од Kandahar, Afghanistan

Angelovski S. последен пат беше виден/а како:
15 октомври 2013