1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Andrejrulz
Последна активност:
21 јануари 2019 во 20:28
Зачленет на:
17 април 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1,000
Роденден:
12 октомври 1993 (Возраст: 25)

Сподели:

Andrejrulz

Староседелец, 25

Andrejrulz последен пат беше виден/а како:
21 јануари 2019