1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Altaïr
Зачленет на:
23 јули 2012
Мислења:
5,749
Допаѓања:
2,559
Поени од трофеи:
1,683
Пол:
Машки
Локација:
Han Wavel

Сподели: