1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
-alf-
Зачленет на:
28 август 2015
Мислења:
38
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
308

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
1 мај 1931 (Возраст: 86)

Сподели: