1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Alexander
Последна активност:
15 декември 2018 во 10:18
Зачленет на:
10 март 2012
Мислења:
25
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
1,003

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
2 септември 1987 (Возраст: 31)

Сподели:

Alexander

Староседелец, Машки, 31

Alexander последен пат беше виден/а како:
15 декември 2018 во 10:18