1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Aleksandar93
Последна активност:
5 август 2012 во 20:34
Зачленет на:
5 август 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
17 април 1993 (Возраст: 25)
Локација:
Skopje

Сподели:

Aleksandar93

Нов член, Машки, 25, од Skopje

Aleksandar93 последен пат беше виден/а како:
5 август 2012