1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
aleksandar47
Последна активност:
21 ноември 2013 во 10:24
Зачленет на:
21 ноември 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
14 јануари 1980 (Возраст: 38)

Сподели:

aleksandar47

Нов член, Машки, 38

aleksandar47 последен пат беше виден/а како:
21 ноември 2013