1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ace_18
Последна активност:
4 март 2012 во 21:57
Зачленет на:
25 февруари 2012
Мислења:
13
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
3

Ги следи 2

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
1 јануари 1994 (Возраст: 24)

Сподели:

Ace_18

Нов член, Машки, 24

devojcice izvini sto ti smetam ali dobar dan a ja slobodan meni se dopadas i evo vidim da tebi sam poseban iako u osnovno bio sam dovoljan:D 25 февруари 2012

Ace_18 последен пат беше виден/а како:
4 март 2012