1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
84 sk_Y ^_-
Последна активност:
27 јануари 2017
Зачленет на:
21 ноември 2012
Мислења:
584
Допаѓања:
824
Поени од трофеи:
1,093
Пол:
Машки

Сподели:

84 sk_Y ^_-

Староседелец, Машки

Небото не е лимит, ти фали фантазија. 25 февруари 2014

84 sk_Y ^_- последен пат беше виден/а како:
27 јануари 2017