1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
смути
Последна активност:
18 јануари 2018 во 11:36
Зачленет на:
2 јануари 2018
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
24 ноември 1981 (Возраст: 36)

Сподели:

смути

Нов член, Машки, 36

смути последен пат беше виден/а како:
18 јануари 2018 во 11:36