1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
марија.м
Последна активност:
30 јули 2012 во 09:55
Зачленет на:
26 јули 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
3 август 1996 (Возраст: 22)

Сподели:

марија.м

Нов член, Женски, 22

марија.м последен пат беше виден/а како:
30 јули 2012