1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
вован1
Последна активност:
10 декември 2017
Зачленет на:
10 декември 2017
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
1 јануари 1988 (Возраст: 30)
Веб-страница:
Локација:
Ташкент
Професија:
заваривач

Сподели:

вован1

Нов член, Машки, 30, од Ташкент

http://1917.gq/jy/jyindex.htm 10 декември 2017

вован1 последен пат беше виден/а како:
10 декември 2017