1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ученик_12
Последна активност:
17 јуни 2017 во 12:07
Зачленет на:
5 јуни 2017
Мислења:
10
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3
Роденден:
3 јануари 1997 (Возраст: 21)

Сподели:

Ученик_12

Нов член, 21

Ученик_12 последен пат беше виден/а како:
17 јуни 2017