1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Дамјанче
Последна активност:
28 август 2018 во 02:37
Зачленет на:
28 август 2018
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
13 јули 2000 (Возраст: 18)

Сподели:

Дамјанче

Нов член, Машки, 18

Имам 18 години и барам викенд работа за преку школската година ве молам доколку знаете нешто пишете. Фала многу однапред! 28 август 2018

Дамјанче последен пат беше виден/а како:
28 август 2018