1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Васко Ѓуровски
Последна активност:
1 август 2012 во 21:19
Зачленет на:
1 август 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
13 март 1981 (Возраст: 37)
Локација:
Bogdanci

Сподели:

Васко Ѓуровски

Нов член, Машки, 37, од Bogdanci

Васко Ѓуровски последен пат беше виден/а како:
1 август 2012