1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ВаскоТрпески
Последна активност:
25 декември 2015 во 09:21
Зачленет на:
25 декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
13 јануари 1985 (Возраст: 33)

Сподели:

ВаскоТрпески

Нов член, Машки, 33

ВаскоТрпески последен пат беше виден/а како:
25 декември 2015