1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Јован
Последна активност:
26 март 2018 во 00:07
Зачленет на:
4 март 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
12 декември 2000 (Возраст: 18)

Сподели:

Јован

Нов член, Машки, 18

Јован последен пат беше виден/а како:
26 март 2018