1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Јованна
Последна активност:
27 април 2012 во 22:22
Зачленет на:
27 април 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
12 октомври 1998 (Возраст: 19)

Сподели:

Јованна

Нов член, Женски, 19

Лагата убива! 27 април 2012

Јованна последен пат беше виден/а како:
27 април 2012