1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од Ѕид на плачот

 1. 200
  Доделено: 26 ноември 2018

  Член повеќе од две години

  Честитки! Ти беа доделени 200 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од две години.

 2. 15
  Доделено: 10 ноември 2017

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 3. 100
  Доделено: 15 октомври 2017

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 4. 10
  Доделено: 10 ноември 2016

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 5. 10
  Доделено: 8 октомври 2016

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 6. 5
  Доделено: 4 октомври 2016

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 7. 2
  Доделено: 20 септември 2016

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 8. 1
  Доделено: 20 септември 2016

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.