1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои го/ја следат Ѕид на плачот

 1. antonio

  Like-Maniac, Машки, од Скоје- Ченто
  Мислења:
  759
  Допаѓања:
  1,061
  Поени од трофеи:
  1,103
 2. BaceE

  Нов член, Женски
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  3
 3. incule

  Староседелец, Женски, 24
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  112
  Поени од трофеи:
  653
 4. poslusen

  Истакнат Член, Машки, 34
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  303
 5. Priroden

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  1,038