1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ѕид на плачот
Последна активност:
1 февруари 2018 во 14:25
Зачленет на:
20 септември 2016
Мислења:
209
Допаѓања:
105
Поени од трофеи:
143
Пол:
Женски
Роденден:
19 мај 1992 (Возраст: 26)
Локација:
Скопје
Професија:
Проститутка

Сподели:

Ѕид на плачот

Истакнат Член, Женски, 26, од Скопје

Сакав еден човек, сеуште го сакам... Не можам да го заборавам, го барам во сите го нема... Најлошото е тоа што никад не го иам запознаено... 15 октомври 2017

Ѕид на плачот последен пат беше виден/а како:
1 февруари 2018