Форумско запросување

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
416
707
1,103
Инспириран од темата форумски пар дојдов до идеја за отварње на ваква тема.... Може некој ќе собере храброст јавно да ја запроси неговата форумска љубов.... (inlove)

images
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Да ја разбијам тремата јас јавно ке ја запросам lady_blue,знам дека нема да прифати ама да ја запознаам со свекрвата,свекорот и кукниот љубимец,доколку прифати,да знае во каква фамилиа влегува (inlove)

две фотографии од свекрвата
images (1).jpgimages.jpg

свекорот
images (2).jpg
Кукните миленичиња
images (4).jpgimages (5).jpg

не очекувам одговор (shake)]:)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
ја префрлам темава во играчница :cool:
абе каква играчница :eek темава е за во дом и семејство :giggle
ај ке ти простиме плао што ја префрли,ама еден ден кога преку темава некој ке создаде семејство има да ни ја вратиш (inlove)
јас се извинувам ако со мојот пост ја пренасочив темата (worried) :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and lady_blue

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
За тоа што некои членови го/ќе имаат приватно не треба да се полемизира на форум. Приватноста изнесана на форум јавно не донесува позитивна ситуација после одреден период. Историјата го покажала истото нема потреба да се мисли дека тоа нема да се случи пак. Приватно правете што сакате и кај сакате ама јавно низ теми како да не се познавате лично. Верувајте ми, така е најдобро...

Најмало внесување на приватност значи кланоризирање и поделби. После тој момент вашите ставови не се лично ваши затоа што така вие мислите дека треба туку се поради поддршка на другиот ваш мил член во очите на другите.