Hope and Faith

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Ја глеав на Фокс Лајф порано дур ја даваа, за да тепам досада. Хоуп беше помладата ми се чини, ради неа и ја глеав серијата. Најмалиот син во некој моменти ми беше ептен јак.. ќе ја заборавев и Меган Фокс која ја глуми ќерката. Во главно, имаше добро смеење во некои епизоди. Ама некои беа тотални утки.
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Па кога ги фатев ги гледав, не сум ги гледала редовно, а и не ми беа нешто посебно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and Sweetgirl1605

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Интересна е многу. Особено еден момент, не знам која епизода и сезона беше. Кога постарата сестра ќе ја заклучи помалата сестра со лисици за тушот, само за таа да не се видела со нејзиниот бивш (мислам дека така беше). И после во куќата ќе им влезе со вратата на грб, ја откорнала и си ја носеше со неа. :rofl И тие ја гледат во стил dafuq, и таа вика: Што бе, привезок за клучеви ми е. :giggle Ја памтам таа конкретно, се згазив од смеење.
 

Marinna

Староседелец
13 април 2012
119
160
1,043
најубава серија ми е и не ја пропуштам :)

Ја глеав на Фокс Лајф порано дур ја даваа, за да тепам досада. Хоуп беше помладата ми се чини, ради неа и ја глеав серијата. Најмалиот син во некој моменти ми беше ептен јак.. ќе ја заборавев и Меган Фокс која ја глуми ќерката. Во главно, имаше добро смеење во некои епизоди. Ама некои беа тотални утки.
Фејт е помладата и сеуште ја даваат на Фокс Лајф ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Дејмон and Dee Dee

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Интересна серија. Иначе се сеќавам еднаш една од сестрите го зезаше братот (нешто му беше лошо) дека имал менструација. И после знам он ги прашуваше родителите нешто во врска со тоа. Луда работа. :rofl
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Интересна серија. Иначе се сеќавам еднаш една од сестрите го зезаше братот (нешто му беше лошо) дека имал менструација. И после знам он ги прашуваше родителите нешто во врска со тоа. Луда работа. :rofl
И јас таа епизода ја гледав, се испосмеав.
А сакам линк од тоа DarkPassenger што го опиша.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Eva

Староседелец
19 февруари 2012
107
100
1,043
Баш се јаки. Ги гледам кога ќе ги фатам. Ама многу ми се смешни. Особено Фејт е закон :cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sweetgirl1605