Зошто машките мразат да зборуваат со женските на тема фудбал?

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Е хахха јас на друго се префлив. Ццц предавство : ( А јас утре за Челзи ќе си навивам... и не ме поздравувај многу, доволно е 1-0 за Реал на Бернабеу и ете ни финале :)
Знам ти на шо помисли... И знам дека ви е доволно 1-0, ама на Баерн им е доволно 1-1. :D
Не бе предавство, Баерн сум ги сакала од секогаш. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Марија

VULKAN-PEPEL

Истакнат Член
24 март 2012
160
126
343
јас немам ништо против со женски да дискутирам на тема фудбал познавам многу страсни навивачки на повеќе тимови на пример реал, барса,арсенал и други
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BOGAtiJEBEM1g and foREVer

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
И навиваш за Барса ама нема врска : ) на пример со тебе можам само да се истепам ако зборувам за фудбал :Р хаха

Гледаше вчера ватерполо? :rofl Реал ко ватерполо да играа во шеснаесетник.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BOGAtiJEBEM1g

Baron89

Полноправен Член
18 март 2012
50
50
18
35
... одговоров е удирање со глава во ѕид ... но океј тоа е твое мислење кое лично јас не го оправдувам : )
па и малце лосо се изразив значи има исклучоци но сепак малце и апсурдно е да со женско праам муабет за фудбал коа има милион други муабети со мозе да се прават со женсо нели?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BOGAtiJEBEM1g

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
А зашто насловот на темата е „... зборуваТА...“?

(модератор нека го избрише мислењево откако ќе поправи)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BOGAtiJEBEM1g

BOGAtiJEBEM1g

Нов член
23 април 2012
3
3
3
28
Ostaj gi sto ti velatt maskite!!! Ti vazno se razbiras nesto od fudbal i interesno ti e da go gledas site maski igraat fudbal i navivaat za nekoj tim no nekoi neznaat ni eden igrac od toj tim za koj navivaat...:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Марија

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
33
Скопје
Женско и фудбал не одат во иста реченица.Женското треба да гледа списанија со манекенки, барбики што ти ја знам а не да глеа фудбал.Затоа не сакаат да зборуваат за фудбал....
Ајде бе?
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Од каде тоа дека мразат ?!

@NEPOBEDLIV од каде тоа дека не одат , а со што одат ?,со гледање списанија ?
има поделеност ,ама индирекно секоја девојка сака и гледа сппорт ,а поготово фудбал , знаеш списанијата ги има само по фризерски салони ,а и тамо никој не ги гледа ....
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп*

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Дека не не бива и дека не сме по спортот