Серии - Општи дискусии

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
ако сте ја гледале Тера Нова првата сезона ,можно е друга и да нема ....ФОКС ја откажа,а се зборува дека ке се префрли 2 сезона на Netflix но ништо не е сигурно
 

InnaLaurie

Истакнат Член
12 март 2012
281
322
363
30
На некој пуст остров
Од серии гледам само амерички. Моментално врв ми се Госип грл. 2. Очајни домакинки. 3. Сексот и градот.
Ги обожавам и крининалистичките, се што има на Фокс Крајм се гледам.
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
има некој гледано Sons of Anarchy... нешто да каже за серијава ,дали вреди да се симнува
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
јас ке ја гледам кога ке излезе цела ... али изгледа нема да има 2 сезона ,имале мала гледаност
На една буграска страна за Дневниците на вампирот многу го фалат, па ме интересира дали некој го гледа.
А штом е една сезона ќе го гледам да потполнам време.
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
до 15 еп мислам дека е излезена ..
инаку можеш да ја гледаш Teen Wolf има 13 еп. втора сезона е закажана
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
па не е лоша,,ја тогаш бев слободен цел ден и ја изгледав целата :D

се работи за едно момче кое баш и не е популарно во неговото училиште,како ни во спортот кој се игра таму.. но еднаш го каснува врколак и неговите моќи се зголемуваат и можат да излезат од контрола ако не знае да се контролира,,најдобриот другар и тој што го касна му помагаат во тоа....
тој го крие тоа од девојка му,а потоа дознава и дека таа е дел од семејство кои ловат врколаци

тин драма не е лоша да се погледне .
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
па не е лоша,,ја тогаш бев слободен цел ден и ја изгледав целата :D

се работи за едно момче кое баш и не е популарно во неговото училиште,како ни во спортот кој се игра таму.. но еднаш го каснува врколак и неговите моќи се зголемуваат и можат да излезат од контрола ако не знае да се контролира,,најдобриот другар и тој што го касна му помагаат во тоа....
тој го крие тоа од девојка му,а потоа дознава и дека таа е дел од семејство кои ловат врколаци

тин драма не е лоша да се погледне .
Нешто слабо машки :D, летото ќе ја гледам за викенд и вечерно време, вакви не ми се интересни преку ден. :D Интернетот сега како што ми е исторшен неможам да си симнам тие редовно што ги гледам. :D