Сакам да кажам/Сакам да прашам

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Вест на денот!!!
Се враќа екстра Нова година, втори неработен ден!!!!
За кого бе мајмуни едни, тие што не се администрација пак на работа ќе го слават. Ми се гади од државава веќе.
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Istite clenovi se od Femina ovde? Zatoa nikoj ne mi odgovara. Site ste voobrazeni ovde
Кажи кај треба да ти се одговори, ете јас ќе ти одговорам... :)
Не знам само колку ќе ти се допаднат одговорите, тогаш пак ќе помислиш ете, ме мразат бидејќи нема да ти чини одговорот...
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Долго време немам напишано ништо на форумов. Сакам да прашам зашто форумов не е тоа што беше? Како да има некакво игнорирање на одредени членови. Нема дискусии.
Сакам да кажам дека нема дружење и некој стално (секогаш) е отфрлен и неприфатен.
Мене ме нема на фемина :) единствениот форум на кој никогаш не сум се регистрирала :D
Иначе среќна нова година и од мене, многу здравје среќа и се што ви сака душа :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stojne and 123456789deset

Ananas

Истакнат Член
14 јануари 2019
75
33
328
31
Темава се отвара заради тоа што претходната тема е преполна со оф топици,односно затоа што дел од членовите си помислиле дека таму можат да си прават „чет муабети“.
Не избришав ништо и не доделив опомена на никого.
Бидете претпазливи што пишувате, не се дозволени такви оф топик мислења,ова не е оф топик тема.
Нема да се толерираат такви мислења,ќе следат казнени поени.

Оваа тема постои за кратки мислења/прашања за коишто не е потребно да се отвара посебна тема.
Строга една :rofl:D нека си се запознаваат луѓето :)