Најфорумџии за 2015та

Статус
Затворена за нови мислења.

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Јас можам да кажам дека @Altaïr е плачко и само пишти, и не може да ми пререче. Си можам.
 

BioTrpe

Истакнат Член
29 октомври 2015
252
173
143
Или не сакаш да сфатш, или намерно се правиш дека не сфаќаш, оти стварно да не сфаќаш не е можно. Ама ете во случај да е - значи никој не црпи од никаде податоци, секој си пишува свои впечатоци, според свое мислење, најсубјективно. Значи и ти и секој од нас има право да си напиши така како шо мисли и сака. Наместо да се расправаш, пополни ја листата така како шо мислиш дека е правилно, според тебе, најсубјективно.
Порано бев само јас против вас, гледаш дека сега се јавуваат и други незадоволни од раководството .. Орхидеја, Алт, МалоЗаувек, Много Битно .. сигурно би се јавиле и оние кои веке се избркани од тука поради лошото владеење на владетелите ..
Не знам на каде ја вртете работата ама на лошо иде
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Јас сум за модераторите, иако неколку пати аплицирав да бидам дел од илуминатско-рептилската ложа, не ме примаа, макар и во спорт, али што е тука е.

Настрана заебанцијата, сосема се океј, не знам дали Вас ви е потребно нечие внимание и трошите време на безвеза инаетење на форум, пошто во реалниот живот не ве перцепираат баш.. :/
 

Io Sono

Староседелец
27 јуни 2015
422
431
673
A Galaxy far, far away...
Јас сум премногу нов и нередовен за да направам некаква листа, но би кажал збор - два. Генерално сте ми ок, гледам фини луѓе за лаф-муабет, по некој трол овде и онде ама еј, форум без тролови форум ли е? :)

Она што ми пречи е премногу лични оф-топик препукувања дури и на релаксирани теми, без никаква потреба. Бидете ми поопуштени во следната година, со многу жестоки дискусии во врска со темите и многу другарување надвор од нив.

Ве поздрављам!
 

Svetiot Duh

Активен Член
15 август 2015
80
120
43
127.0.0.1
Јас не знам што е толку нејасно во темава па мора да се даваат коментари од типот на „Кој ви дал вас право да оценувате некој?“. Еве ти слободно постирај ми ги мислењата од порано и покажи ми ја разликата. Јас ќе ви кажам дека вие си имате проблем со тоа што мислите дека админ/модератор не смее да изнесува свои мислења.

@MNOGO BITNO темата е за сите, колку што е за тебе толку и за мене. Релевантноста е еднаква за сите и никој не ја одредува, мојот глас се брои исто колку и твојот и исто колку и сечиј.
Се препознал некој некаде, затоа и врие :frantic
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BioTrpe and existence
Статус
Затворена за нови мислења.