Фотографираме на тема: Детали од книги

Чива фотографија најмногу ви се допадна? -Фотографијата од :

  • -Lena

  • -MissChievous

  • -Electra

  • -Хоуп*

  • -Aleksis

  • -Ditto+Maker

  • -Altair

  • -JaMi

  • -Saladin


Резултатите се видливи откако ќе гласате.

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Па затоа и предлогот да не се бар засега.
Уште на негласано се почна со тоа кој каква политика ќе терал. Али нек иде, да не ставам запршки и јас.
Не дочитав до крај, одма пишав после првата прочитана реченица. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
може и така
@JaMi најдобро е да отвориш тема со правила за натпреварот и стави ја под клуч и нема што да биде не јасно
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
може и така
@JaMi најдобро е да отвориш тема со правила за натпреварот и стави ја под клуч и нема што да биде не јасно
Штo имa пoтребa oд пoјaснувaње пo стo пaти и oтвaрaње нoви теми пa и кaзнувaњa. Дo тoлку бaр не сме. Еднa сликa се стaвa дo oдреден периoд и пoсле се глaсa. Ништo дo тoлку нејaснo зa дa му се oбрнувa тoлку внимaние.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and Altaïr

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Штo имa пoтребa oд пoјaснувaње пo стo пaти и oтвaрaње нoви теми пa и кaзнувaњa. Дo тoлку бaр не сме. Еднa сликa се стaвa дo oдреден периoд и пoсле се глaсa. Ништo дo тoлку нејaснo зa дa му се oбрнувa тoлку внимaние.
Комплицирано е остави таа работа. Не сфаќаш кој ти е крив. :zelen
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Ги сокрив гласовите,да не биде после дека е гласано за еден член за тој да му возврати на лајкот.Нека победи најпривлечната за око фотографија а не дека била од Мирко,Стојна или Перса.... Гласајте значи за фотографијата,не за членот.
Еве темава ќе биде пример како треба и не треба,мислам дека нема потреба од отварање на нова тема со правила. Следната ќе си биде се како што треба се надевам. :)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
До кога ќе трае гласањето? Утре или задутре?

Тие што не гласавте за мене одете си во Грција на одмор, Mjolnir ќе си оди во Шпанија.
 

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата