Впечатоци од членови

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Секој член ни има оставено некој впечаток.

Кој прв ви остави впечаток и каков впечаток ви остави?
Дали сменивте мислење за некого?
Какви впечатоци ви имаат оставено членовите кои не се повеќе активни?


Сега имам обврски, подоцна ќе напишам мое мислење. :)
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
emzzy ја читам и некогаш не можам да поверувам дека има толку години. Многу зрело размислува за нејзината воздраст, браво.
Nighty најпозитивниот човек што до сега го имам запознаено, секогаш знае да ме расположи.
Saladin обожавам да го читам човеков, таен обожавател му сум(wasntme), ми се допаѓа начинот на кој размислува.
048 заедно со parvati први ми оставија впечаток, првиот затоа што навива за Челзи(y) а вториот заради неговите луди мислења, ова луди во позитивна смисла да не се разбереме погрешно.:giggle
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Дејмон - закон чоече. Само толку. :D
Ана-Каренина - многу добра девојка, ептен добар карактер има и мила фаца :sreken (фала и` шо ми запиша за брат и` успат :p)
parvati - ее типов е циркузот на сајтов, обожавам да го читам..
Sarah - дефинитивно девојче со најубави нокти :rolleyes:
The_Mayor - ам охриѓанец каков мојт да е - све нај :D
Шмекси - ехе, мојата исповедалница понекогаш :D Многу добар дечко!
Lovely*-* - се земвит некош момичево ама арно е хахахаха
melpomena - брачед! Најзрела е тука од сите мислам... :)
и за други не ми теквит :D
А чоек шо ми остави најголем впечаток беше Boyka ама го снема...
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Кога се заќленив прв впечаток ми оставија Baronessa и Jackal, за Бароницата го сменив тотално мислењето ме разочара, додека Џеќел си е истиот. Тук там ќе се појави со некое мислење, има одлични колумни само некогаш ме нервираат печатните грешки во мислењата.
После овие двајца впечаток ми остави Hip.Hop_MKD, се откажа од форумот но сё уште сме во контакт, ќе кажам само супер момче.
Dr.Gonzo и The_Mayor ми одат во комплет, прво се појави Мајорот и беше ептен сериозен, потоа се приклучи и Гонзе, или би рекла тате, покрај него се спознав себе си (не е за џабе мојов потпис), на почетокот Гонзета не го забележував, а потоа се распишувавме и ете уште пишуваме:giggle. Со нив 2ца почнаа пијанките по формот, тука беше и Bum-Bum првиот впечаток за нејзе ми беше дека е некоја уфилмана и сака да команда по форумот, мислењето ми тотално сменето за нејзе.
melpomena немате појма колку ми одеше на живци, преобрќав очи кога ќе ја прочитав некаде, па еднаш и порака ми пратила. Исто и за нејзе го сменив мислењето, или пак се навикнав на нејзе како што таа вели. Но, не би рекла дека се навикнав.

Исто ГоспоТ ми остави впечаток (@slb_bobo) на почетоко некако ми беше поопуштен тој ми оди во комлет со cakar_ulav, |o$y(|-|0$0(|@l и Electra. Eлектра обожавам да ја читам, ми има некој интересен стил на пишување, како неа слична ми е и True_Blood.

Trajche да не го заборавам, ептен фино момче и секогаш е тука да ми одговара на моите прашања за фитнесот. Само некако не ми е активен.
Nighty кога го сретнав низ некоја тема и неккао ептен како познат да ми беше, и никот и стилот на пишување. Кај него ми се допаѓа смислата за хумор и што е некако ептен опуштен.

Имам уште многу за пишување, но ајде во наредна прилика.
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
мислам дека имаше една слична тема на оваа...
впечаток има многу што ми оставиле...
во принцип срека што сите членови ми се некако ок,
и неможам да одвојам ниту еден кој ме нервира или за кој имам лошо мислење..
значи добро е, сите се топ..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marchisio and Marinna

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Хехехехех има личности за кои сум го сменила мислењето од позитивно кон негативно.
Не ги кажувам бидејки сакам да одбегнам расправија.

Се зачленив од пред околу 7 месеци мислам после долго молење од WomanInRed и прво нешто што направив ги читав нејзините мислења за да се вклопам што побрзо де :D
Подоцна налетав на JaMi и parvati на кои ми се допаднаа нивните мислења посебно дијалектот н а вториов.
Налетав на slb_bobo и никот ми беше познат од некаде, ама интересен за читање ми се виде.Исто и 048
И на крај една личност cakar_ulav ме удостои со неговото присуство во мојот живот (happy)
Тие се личностите кои редовно ги следам :)

Поздрав до вас :igra
 

Marinna

Староседелец
13 април 2012
119
160
1,043
Ана-Каренина ми се свиѓет нејзинине мислења
emzzy добра е (на фацебоок те аднав зш мислев дек си едно друго момиче ама грешка сум била)
parvati ѕвер е чоеков :)
Nighty многу ми се свиѓет неговине совети.,... супер чоек... ;)
Sebastian добар е :D
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Ана-Каренина ми се свиѓет нејзинине мислења
emzzy добра е (на фацебоок те аднав зш мислев дек си едно друго момиче ама грешка сум била)
parvati ѕвер е чоеков :)
Nighty многу ми се свиѓет неговине совети.,... супер чоек... ;)
Sebastian добар е :D
Кое момиче мислеше дек сум жити мајка?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sweetgirl1605